Zimsko 2026
Statistika igrača
| # | Igrač | Ukupno | U | Prosjek | Postotak |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 |
|
154 | 11 | 14,0 | 50,4% |
| 4 |
|
136 | 9 | 15,1 | 46,5% |
| 7 |
|
61 | 11 | 5,5 | 27,3% |
| 15 |
|
50 | 11 | 4,5 | 36,7% |
| 23 |
|
50 | 11 | 4,5 | 45,5% |
| 34 |
|
50 | 6 | 8,3 | 39,2% |
| 20 |
|
46 | 11 | 4,2 | 41,7% |
| 3 |
|
41 | 7 | 5,9 | 43,9% |
| 1 |
|
26 | 8 | 3,3 | 27,8% |
| 32 |
|
21 | 8 | 2,6 | 37,5% |
| 90 |
|
13 | 3 | 4,3 | 60,0% |
| 11 |
|
12 | 7 | 1,7 | 55,6% |
| 8 |
|
10 | 9 | 1,1 | 27,8% |
| 13 |
|
6 | 10 | 0,6 | 37,5% |
| 34 |
|
6 | 1 | 6,0 | 28,6% |
| 41 |
|
5 | 4 | 1,3 | 25,0% |
| 16 |
|
3 | 1 | 3,0 | 33,3% |
| 00 |
|
0 | 0 | 0,0 | 0,0% |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek | Postotak |
|---|---|---|---|---|
| 4 |
|
23/62 | 2,6 | 37,1% |
| 9 |
|
14/46 | 1,3 | 30,4% |
| 15 |
|
13/38 | 1,2 | 34,2% |
| 7 |
|
11/48 | 1,0 | 22,9% |
| 1 |
|
6/25 | 0,8 | 24,0% |
| 34 |
|
5/22 | 0,8 | 22,7% |
| 3 |
|
4/13 | 0,6 | 30,8% |
| 32 |
|
3/10 | 0,4 | 30,0% |
| 34 |
|
1/4 | 1,0 | 25,0% |
| 41 |
|
1/4 | 0,3 | 25,0% |
| 23 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 20 |
|
0/6 | 0,0 | 0,0% |
| 90 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 11 |
|
0/2 | 0,0 | 0,0% |
| 8 |
|
0/5 | 0,0 | 0,0% |
| 13 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 16 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 00 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| # | Igrač | Ukupno | Postotak |
|---|---|---|---|
| 9 |
|
60/119 | 50,4% |
| 4 |
|
46/99 | 46,5% |
| 7 |
|
24/88 | 27,3% |
| 23 |
|
20/44 | 45,5% |
| 34 |
|
20/51 | 39,2% |
| 20 |
|
20/48 | 41,7% |
| 15 |
|
18/49 | 36,7% |
| 3 |
|
18/41 | 43,9% |
| 1 |
|
10/36 | 27,8% |
| 32 |
|
9/24 | 37,5% |
| 90 |
|
6/10 | 60,0% |
| 11 |
|
5/9 | 55,6% |
| 8 |
|
5/18 | 27,8% |
| 13 |
|
3/8 | 37,5% |
| 34 |
|
2/7 | 28,6% |
| 41 |
|
1/4 | 25,0% |
| 16 |
|
1/3 | 33,3% |
| 00 |
|
0/0 | 0,0% |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek | Postotak |
|---|---|---|---|---|
| 7 |
|
2/2 | 0,2 | 100,0% |
| 15 |
|
1/1 | 0,1 | 100,0% |
| 34 |
|
5/5 | 0,8 | 100,0% |
| 41 |
|
2/2 | 0,5 | 100,0% |
| 16 |
|
1/1 | 1,0 | 100,0% |
| 4 |
|
21/29 | 2,3 | 72,4% |
| 11 |
|
2/3 | 0,3 | 66,7% |
| 9 |
|
20/31 | 1,8 | 64,5% |
| 20 |
|
6/10 | 0,5 | 60,0% |
| 90 |
|
1/2 | 0,3 | 50,0% |
| 34 |
|
1/2 | 1,0 | 50,0% |
| 23 |
|
10/23 | 0,9 | 43,5% |
| 3 |
|
1/7 | 0,1 | 14,3% |
| 1 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 32 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 8 |
|
0/4 | 0,0 | 0,0% |
| 13 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 00 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 9 |
|
49 | 4,5 |
| 20 |
|
12 | 1,1 |
| 4 |
|
11 | 1,2 |
| 15 |
|
9 | 0,8 |
| 7 |
|
7 | 0,6 |
| 34 |
|
6 | 6,0 |
| 3 |
|
5 | 0,7 |
| 8 |
|
4 | 0,4 |
| 1 |
|
3 | 0,4 |
| 90 |
|
3 | 1,0 |
| 34 |
|
2 | 0,3 |
| 32 |
|
2 | 0,3 |
| 11 |
|
2 | 0,3 |
| 13 |
|
2 | 0,2 |
| 41 |
|
1 | 0,3 |
| 16 |
|
1 | 1,0 |
| 23 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Obrana | Napad | Prosjek |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 |
|
56 | 8 | 48 | 5,1 |
| 20 |
|
38 | 1 | 37 | 3,5 |
| 7 |
|
36 | 1 | 35 | 3,3 |
| 23 |
|
36 | 2 | 34 | 3,3 |
| 4 |
|
32 | 4 | 28 | 3,6 |
| 8 |
|
29 | 3 | 26 | 3,2 |
| 15 |
|
28 | 0 | 28 | 2,5 |
| 3 |
|
25 | 2 | 23 | 3,6 |
| 34 |
|
17 | 3 | 14 | 2,8 |
| 13 |
|
15 | 2 | 13 | 1,5 |
| 1 |
|
10 | 0 | 10 | 1,3 |
| 32 |
|
8 | 0 | 8 | 1,0 |
| 11 |
|
8 | 1 | 7 | 1,1 |
| 16 |
|
4 | 0 | 4 | 4,0 |
| 34 |
|
3 | 0 | 3 | 3,0 |
| 41 |
|
3 | 0 | 3 | 0,8 |
| 90 |
|
2 | 0 | 2 | 0,7 |
| 00 |
|
0 | 0 | 0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 9 |
|
16 | 1,5 |
| 4 |
|
12 | 1,3 |
| 20 |
|
6 | 0,5 |
| 7 |
|
5 | 0,5 |
| 13 |
|
5 | 0,5 |
| 23 |
|
4 | 0,4 |
| 1 |
|
4 | 0,5 |
| 15 |
|
3 | 0,3 |
| 11 |
|
3 | 0,4 |
| 34 |
|
2 | 0,3 |
| 8 |
|
2 | 0,2 |
| 3 |
|
1 | 0,1 |
| 32 |
|
1 | 0,1 |
| 90 |
|
1 | 0,3 |
| 41 |
|
1 | 0,3 |
| 34 |
|
0 | 0,0 |
| 16 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 4 |
|
4 | 0,4 |
| 7 |
|
4 | 0,4 |
| 23 |
|
4 | 0,4 |
| 3 |
|
4 | 0,6 |
| 15 |
|
2 | 0,2 |
| 34 |
|
2 | 0,3 |
| 20 |
|
2 | 0,2 |
| 1 |
|
1 | 0,1 |
| 32 |
|
1 | 0,1 |
| 13 |
|
1 | 0,1 |
| 41 |
|
1 | 0,3 |
| 9 |
|
0 | 0,0 |
| 90 |
|
0 | 0,0 |
| 11 |
|
0 | 0,0 |
| 8 |
|
0 | 0,0 |
| 34 |
|
0 | 0,0 |
| 16 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 23 |
|
30 | 2,7 |
| 15 |
|
24 | 2,2 |
| 4 |
|
19 | 2,1 |
| 9 |
|
17 | 1,5 |
| 7 |
|
16 | 1,5 |
| 20 |
|
11 | 1,0 |
| 3 |
|
11 | 1,6 |
| 8 |
|
11 | 1,2 |
| 13 |
|
11 | 1,1 |
| 34 |
|
8 | 1,3 |
| 1 |
|
6 | 0,8 |
| 32 |
|
6 | 0,8 |
| 16 |
|
4 | 4,0 |
| 11 |
|
2 | 0,3 |
| 41 |
|
1 | 0,3 |
| 90 |
|
0 | 0,0 |
| 34 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 9 |
|
27 | 2,5 |
| 7 |
|
9 | 0,8 |
| 4 |
|
8 | 0,9 |
| 20 |
|
7 | 0,6 |
| 23 |
|
6 | 0,5 |
| 3 |
|
6 | 0,9 |
| 1 |
|
4 | 0,5 |
| 11 |
|
4 | 0,6 |
| 15 |
|
3 | 0,3 |
| 34 |
|
3 | 0,5 |
| 32 |
|
3 | 0,4 |
| 8 |
|
2 | 0,2 |
| 90 |
|
1 | 0,3 |
| 34 |
|
1 | 1,0 |
| 16 |
|
1 | 1,0 |
| 13 |
|
0 | 0,0 |
| 41 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno |
|---|---|---|
| 9 |
|
21 |
| 4 |
|
18.7 |
| 34 |
|
14 |
| 34 |
|
10.3 |
| 3 |
|
8.4 |
| 7 |
|
8 |
| 20 |
|
7.8 |
| 90 |
|
6 |
| 15 |
|
5.9 |
| 23 |
|
5.3 |
| 1 |
|
4.3 |
| 8 |
|
3.6 |
| 32 |
|
3 |
| 16 |
|
3 |
| 11 |
|
2.7 |
| 41 |
|
2.5 |
| 13 |
|
1.8 |
| 00 |
|
0 |
Posljednji rezultati
Pozoji Krit Centar
Za 5. Mjesto · 28.03.2026.
58
:
47
KK Dubravčan
Razigravanje · 22.03.2026.
58
:
52
Pozoji Krit Centar
6. Kolo · 22.02.2026.
45
:
69
KK Dubravčan
3. Kolo · 01.02.2026.
63
:
52
Gurmani
2. Kolo · 25.01.2026.
49
:
54
Noypi Asian Store
1. Kolo · 18.01.2026.
81
:
28
Pozoji Krit Centar
9. kolo · 30.03.2025.
51
:
60
Sve odigrane utakmice