Zimsko 2026
Statistika igrača
| # | Igrač | Ukupno | U | Prosjek | Postotak |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 |
|
112 | 9 | 12,4 | 52,8% |
| 39 |
|
86 | 9 | 9,6 | 39,1% |
| 45 |
|
84 | 11 | 7,6 | 49,3% |
| 31 |
|
75 | 11 | 6,8 | 25,8% |
| 23 |
|
67 | 8 | 8,4 | 45,3% |
| 9 |
|
45 | 10 | 4,5 | 25,8% |
| 33 |
|
43 | 9 | 4,8 | 53,1% |
| 10 |
|
38 | 7 | 5,4 | 55,2% |
| 99 |
|
37 | 10 | 3,7 | 30,8% |
|
|
18 | 3 | 6,0 | 38,9% | |
| 44 |
|
12 | 7 | 1,7 | 38,5% |
| 1 |
|
9 | 1 | 9,0 | 57,1% |
| 00 |
|
6 | 3 | 2,0 | 50,0% |
|
|
4 | 5 | 0,8 | 50,0% | |
| 54 |
|
2 | 1 | 2,0 | 0,0% |
| 9 |
|
0 | 0 | 0,0 | 0,0% |
| 45 |
|
0 | 0 | 0,0 | 0,0% |
| 23 |
|
0 | 0 | 0,0 | 0,0% |
| 00 |
|
0 | 0 | 0,0 | 0,0% |
|
|
0 | 0 | 0,0 | 0,0% |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek | Postotak |
|---|---|---|---|---|
| 31 |
|
19/75 | 1,7 | 25,3% |
| 39 |
|
14/43 | 1,6 | 32,6% |
| 99 |
|
9/31 | 0,9 | 29,0% |
| 13 |
|
8/23 | 0,9 | 34,8% |
| 9 |
|
8/49 | 0,8 | 16,3% |
| 33 |
|
3/7 | 0,3 | 42,9% |
|
|
3/9 | 1,0 | 33,3% | |
| 45 |
|
1/4 | 0,1 | 25,0% |
| 23 |
|
1/10 | 0,1 | 10,0% |
| 10 |
|
1/6 | 0,1 | 16,7% |
| 44 |
|
0/1 | 0,0 | 0,0% |
| 1 |
|
0/1 | 0,0 | 0,0% |
| 00 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
|
|
0/2 | 0,0 | 0,0% | |
| 54 |
|
0/1 | 0,0 | 0,0% |
| 9 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 45 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 23 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 00 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
|
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| # | Igrač | Ukupno | Postotak |
|---|---|---|---|
| 13 |
|
47/89 | 52,8% |
| 45 |
|
33/67 | 49,3% |
| 23 |
|
29/64 | 45,3% |
| 39 |
|
27/69 | 39,1% |
| 31 |
|
24/93 | 25,8% |
| 33 |
|
17/32 | 53,1% |
| 9 |
|
16/62 | 25,8% |
| 10 |
|
16/29 | 55,2% |
| 99 |
|
12/39 | 30,8% |
|
|
7/18 | 38,9% | |
| 44 |
|
5/13 | 38,5% |
| 1 |
|
4/7 | 57,1% |
| 00 |
|
3/6 | 50,0% |
|
|
2/4 | 50,0% | |
| 54 |
|
0/2 | 0,0% |
| 9 |
|
0/0 | 0,0% |
| 45 |
|
0/0 | 0,0% |
| 23 |
|
0/0 | 0,0% |
| 00 |
|
0/0 | 0,0% |
|
|
0/0 | 0,0% |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek | Postotak |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
1/1 | 1,0 | 100,0% |
| 54 |
|
2/2 | 2,0 | 100,0% |
| 33 |
|
6/7 | 0,7 | 85,7% |
| 45 |
|
17/20 | 1,5 | 85,0% |
| 31 |
|
8/11 | 0,7 | 72,7% |
| 39 |
|
18/27 | 2,0 | 66,7% |
| 44 |
|
2/3 | 0,3 | 66,7% |
| 13 |
|
10/16 | 1,1 | 62,5% |
|
|
1/2 | 0,3 | 50,0% | |
| 99 |
|
4/9 | 0,4 | 44,4% |
| 23 |
|
8/19 | 1,0 | 42,1% |
| 10 |
|
5/14 | 0,7 | 35,7% |
| 9 |
|
5/15 | 0,5 | 33,3% |
| 00 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
|
|
0/0 | 0,0 | 0,0% | |
| 9 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 45 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 23 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| 00 |
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
|
|
0/0 | 0,0 | 0,0% |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 31 |
|
24 | 2,2 |
| 13 |
|
17 | 1,9 |
| 39 |
|
17 | 1,9 |
| 45 |
|
15 | 1,4 |
| 9 |
|
12 | 1,2 |
| 10 |
|
8 | 1,1 |
| 23 |
|
7 | 0,9 |
| 33 |
|
3 | 0,3 |
| 99 |
|
2 | 0,2 |
| 44 |
|
1 | 0,1 |
|
|
1 | 0,2 | |
|
|
0 | 0,0 | |
| 1 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
| 54 |
|
0 | 0,0 |
| 9 |
|
0 | 0,0 |
| 45 |
|
0 | 0,0 |
| 23 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
|
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Obrana | Napad | Prosjek |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 |
|
52 | 5 | 47 | 5,8 |
| 45 |
|
51 | 8 | 43 | 4,6 |
| 23 |
|
47 | 1 | 46 | 5,9 |
| 9 |
|
45 | 3 | 42 | 4,5 |
| 31 |
|
35 | 8 | 27 | 3,2 |
| 39 |
|
32 | 1 | 31 | 3,6 |
| 33 |
|
14 | 0 | 14 | 1,6 |
| 10 |
|
12 | 3 | 9 | 1,7 |
| 00 |
|
12 | 0 | 12 | 4,0 |
| 54 |
|
7 | 0 | 7 | 7,0 |
| 99 |
|
6 | 1 | 5 | 0,6 |
|
|
6 | 0 | 6 | 2,0 | |
| 1 |
|
6 | 0 | 6 | 6,0 |
| 44 |
|
5 | 0 | 5 | 0,7 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0,2 | |
| 9 |
|
0 | 0 | 0 | 0,0 |
| 45 |
|
0 | 0 | 0 | 0,0 |
| 23 |
|
0 | 0 | 0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0 | 0 | 0,0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 39 |
|
13 | 1,4 |
| 13 |
|
12 | 1,3 |
| 31 |
|
9 | 0,8 |
| 23 |
|
6 | 0,8 |
| 45 |
|
4 | 0,4 |
| 9 |
|
4 | 0,4 |
| 10 |
|
2 | 0,3 |
| 99 |
|
2 | 0,2 |
| 33 |
|
1 | 0,1 |
|
|
1 | 0,3 | |
| 44 |
|
1 | 0,1 |
| 1 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
|
|
0 | 0,0 | |
| 54 |
|
0 | 0,0 |
| 9 |
|
0 | 0,0 |
| 45 |
|
0 | 0,0 |
| 23 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
|
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 13 |
|
4 | 0,4 |
| 39 |
|
3 | 0,3 |
| 45 |
|
1 | 0,1 |
| 23 |
|
1 | 0,1 |
| 31 |
|
0 | 0,0 |
| 9 |
|
0 | 0,0 |
| 33 |
|
0 | 0,0 |
| 10 |
|
0 | 0,0 |
| 99 |
|
0 | 0,0 |
|
|
0 | 0,0 | |
| 44 |
|
0 | 0,0 |
| 1 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
|
|
0 | 0,0 | |
| 54 |
|
0 | 0,0 |
| 9 |
|
0 | 0,0 |
| 45 |
|
0 | 0,0 |
| 23 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
|
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 31 |
|
19 | 1,7 |
| 33 |
|
17 | 1,9 |
| 13 |
|
16 | 1,8 |
| 39 |
|
15 | 1,7 |
| 23 |
|
13 | 1,6 |
| 10 |
|
13 | 1,9 |
| 45 |
|
10 | 0,9 |
| 99 |
|
10 | 1,0 |
|
|
9 | 3,0 | |
| 9 |
|
8 | 0,8 |
| 00 |
|
3 | 1,0 |
|
|
3 | 0,6 | |
| 44 |
|
2 | 0,3 |
| 1 |
|
1 | 1,0 |
| 54 |
|
1 | 1,0 |
| 9 |
|
0 | 0,0 |
| 45 |
|
0 | 0,0 |
| 23 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
|
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno | Prosjek |
|---|---|---|---|
| 45 |
|
12 | 1,1 |
| 31 |
|
12 | 1,1 |
| 9 |
|
9 | 0,9 |
| 13 |
|
8 | 0,9 |
| 23 |
|
8 | 1,0 |
| 10 |
|
8 | 1,1 |
|
|
6 | 2,0 | |
| 33 |
|
5 | 0,6 |
| 99 |
|
3 | 0,3 |
|
|
2 | 0,4 | |
| 54 |
|
2 | 2,0 |
| 39 |
|
1 | 0,1 |
| 00 |
|
1 | 0,3 |
| 44 |
|
0 | 0,0 |
| 1 |
|
0 | 0,0 |
| 9 |
|
0 | 0,0 |
| 45 |
|
0 | 0,0 |
| 23 |
|
0 | 0,0 |
| 00 |
|
0 | 0,0 |
|
|
0 | 0,0 |
| # | Igrač | Ukupno |
|---|---|---|
| 13 |
|
19.2 |
| 39 |
|
15 |
| 1 |
|
14 |
| 23 |
|
13.4 |
| 45 |
|
12.1 |
| 31 |
|
10.2 |
| 9 |
|
8.9 |
| 54 |
|
6 |
| 10 |
|
5.6 |
| 00 |
|
4.7 |
| 33 |
|
4.3 |
| 99 |
|
3.4 |
|
|
3.3 | |
| 44 |
|
2.4 |
|
|
0.2 | |
| 9 |
|
0 |
| 45 |
|
0 |
| 23 |
|
0 |
| 00 |
|
0 |
|
|
0 |
Posljednji rezultati
Gurmani
Polufinale · 22.03.2026.
59
:
52
Gurmani
9. Kolo · 15.03.2026.
82
:
85
KK Dubravčan
6. Kolo · 22.02.2026.
60
:
45
Pozoji Krit Centar
5. Kolo · 15.02.2026.
43
:
32
Noypi Asian Store
4. Kolo · 08.02.2026.
53
:
42
Sve odigrane utakmice